Vi vil gjerne høre fra deg

Har du behov for regnskapstjenester eller annen økonomisk rådgivning – ta kontakt om det er noe vi kan gjøre for deg.

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til alle våre ansatte. Telefonen på sentralbordet er betjent fra 08.00-16.00 alle hverdager, men du kan alltid sende våre ansatte en e-post.

Adresse
Sandberggården, 2848 Skreia

Våre åpningstider
Mandag – Torsdag: 08:00 – 16:00
Fredag: 08:00 – 15:00
eller etter avtale.

Telefon
61 16 86 80

ikon tall regnskap

Våre ansatte

Roger Eklund

Roger Eklund

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

+47 997 90 666 roger@skreiaregnskap.no

Unni Stranden

Unni Stranden

Autorisert regnskapsfører

+47 992 30 937 unni@skreiaregnskap.no

Arve M. Granum

Arve M. Granum

Autorisert regnskapsfører

+47 971 11 850 arve@skreiaregnskap.no

Anne Britt Sigstad

Anne Britt Sigstad

Autorisert regnskapsfører

+47 412 38 567 annebritt@skreiaregnskap.no

Rune Kløvstad

Rune Kløvstad

Autorisert regnskapsfører

+47 900 49 343 rune@skreiaregnskap.no

Ole Johan Sønsteby

Ole Johan Sønsteby

Autorisert regnskapsfører

+47 901 54 361 olejohan@skreiaregnskap.no

Grete Mayer Amundsen

Grete Mayer Amundsen

Autorisert regnskapsfører

+47 976 89 304 grete@skreiaregnskap.no

Elin Øversveen

Elin Øversveen

Autorisert regnskapsfører

+47 404 68 116 elin@skreiaregnskap.no

Ann Elisabeth Hagen

Ann Elisabeth Hagen

Autorisert regnskapsfører

+47 417 65 028 annelisabeth@skreiaregnskap.no

Eli Balke

Eli Balke

Autorisert regnskapsfører

+47 932 43 381 eli@skreiaregnskap.no

Ulf Stensli

Ulf Stensli

Autorisert regnskapsfører

+47 977 26 920 ulf@skreiaregnskap.no

Siv Merete Kindlistuen

Siv Merete Kindlistuen

Autorisert regnskapsfører

+47 928 30 550 siv@skreiaregnskap.no

Olav Stenerud

Olav Stenerud

Autorisert regnskapsfører

+47 949 86 788 olav@skreiaregnskap.no

Tone Skjelstad

Tone Skjelstad

Regnskapsmedarbeider

+47 456 95 617 tone@skreiaregnskap.no

Trond Eichler

Trond Eichler

Regnskapsmedarbeider

+47 951 99 838 trond@skreiaregnskap.no

Ragnhild Lie

Ragnhild Lie

Regnskapsmedarbeider

+47 918 22 572 ragnhild@skreiaregnskap.no

Linn A. Sandberg

Linn A. Sandberg

Regnskapsmedarbeider

+47 919 03 210 linn@skreiaregnskap.no

Kristine Bredesen

Kristine Bredesen

Regnskapsmedarbeider

+47 909 14 327 kristine@skreiaregnskap.no

Ingunn Hovelsrud

Ingunn Hovelsrud

Regnskapsmedarbeider

+47 909 15 884 ingunn@skreiaregnskap.no

Inger Bonkerud

Inger Bonkerud

Regnskapsmedarbeider

+47 919 02 886 inger@skreiaregnskap.no

Hilda Fladsrud Møllerhagen

Hilda Fladsrud Møllerhagen

Regnskapsmedarbeider / Resepsjon

+47 906 82 245 hilda@skreiaregnskap.no

Hans Kristian Huuse

Hans Kristian Huuse

Regnskapsmedarbeider

+47 952 80 123 hanskristian@skreiaregnskap.no

Tåle Willerud

Regnskapsmedarbeider

+47 958 43 245 taale@skreiaregnskap.no